0
K pokladně

Signal Zubní pasta Cool Spearmint

75 ml
Běžná cena
39,90 Kč 532,00 Kč/l

Značka: Signal

Země původu:
Francie
Popis produktu

Zubní pasta od Signal poskytuje ochranu proti zubnímu kazu pro celou rodinu. Signal Cool Spearmint s xylitolem poskytuje chladivý efekt. 

Navíc tato tuba je recyklovatelná a vyžaduje o 13 % méně plastu ve srovnání s předchozím obalem díky naší inovativní technologii.

Dlouhotrvající ochrana proti zubnímu kazu

  • Posiluje, chrání a remineralizuje sklovinu
  • Chrání před působením cukerných kyselin
  • Dlouhotrvající svěží dech

O ZNAČCE

Značka Signal neodmyslitelně patří ke špičkám na poli zubní a ústní hygieny. Existuje již od roku 1961, kdy uvedla na trh vůbec první zubní pastu s červeno-bílými proužky. Inovace je pilířem filosofie značky Signal, která přinesla světu hned několik revolučních produktů a technologií. Základním principem filosofie firmy je poskytnutí špičkové péče o celou rodinu. Portfolio Signal nabízí jak produkty pro děti od nejútlejšího věku, tak zubní pasty pro ženy a muže.

 

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Xylitol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Benzyl Alcohol, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Limonene, CI 420 Obsahuje fluorid sodný (1450 ppm F).51.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1064393