0
K pokladně

IAMS for Vitality granule s kuřecím pro kastrované kočky

2 kg
Běžná cena
259,90 Kč 129,95 Kč/kg

Značka: IAMS

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Krmivo IAMS for Vitality s nízkým obsahem tuku a pro kastrované dospělé kočky a kočičí seniory s čerstvým kuřecím masem je 100% kompletní a vyvážené krmivo, které podporuje sedm znaků zdravé vitality a současně přispívá k regulaci hmotnosti kočky.

Naše nová a vylepšená receptura s čerstvým kuřecím masem je založena na kvalitních živočišných bílkovinách pečlivě vybraných tak, aby podporovaly sedm znaků zdravé vitality kočky. Aby byly kočky zdravé, aktivní a plné energie, obsahují naše lahodné receptury až 84 % živočišných bílkovin (z celkového obsahu bílkovin).

Naše receptura s nízkým obsahem tuku a pro kastrované kočky skvěle pomáhá regulovat hmotnost. Naším závazkem je nabídnout kočkám specializované krmivo se skvělou chutí, které si váš domácí mazlíček bezvýhradně zamiluje a které bude podporovat všech sedm znaků zdravé vitality.

Oproti našemu běžnému krmivu IAMS pro dospělé kočky s čerstvým kuřecím masem obsahuje tato receptura o 30 % méně tuku, takže lépe pomáhá udržet zdravou hmotnost. Díky vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin v krmivu IAMS budete moct obdivovat zdravou kůži a lesklou srst svého zvířete.

Své receptury jsme vyvinuli tak, aby snižovaly pH v močové soustavě a udržely ji zdravou. Připravte se, že vaše kočka bude skákat a řádit. To díky kvalitním bílkovinám a nezbytným minerálům, které pomáhají udržet zdravé svaly a kosti. Kombinace antioxidantů s vitamínem E posiluje imunitu, takže ji už při výpravách nic neohrozí. A až ji uslyšíte chroupat naše granule s vyváženým obsahem minerálů v každém soustu, můžete si být jisti, že bude mít silné a zdravé zuby. Při úklidu kočičí toalety oceníte zdravé trávení kočky díky optimální kombinaci vlákniny, prebiotik a řepné dužiny. Naše krmiva navíc obsahují základní živiny, jako např. taurin, pro zdravé srdce, aby vám váš miláček nikdy nepřestal projevovat lásku. Krmivo IAMS podporuje sedm znaků zdravé vitality, které na svém zvířeti budete s radostí pozorovat každý den.

O značce

Odlišný přístup ke krmivům pro domácí zvířata.
U nás v IAMS chceme, aby byl váš domácí mazlíček stále spokojený a zdravý. To je důvod, proč jsme věnovali roky výzkumu v oblasti výživy a zdraví domácích zvířat.

Od roku 1946 je výživovou filozofií IAMS vyvíjet krmivo, které obsahuje vysoce kvalitní živočišné bílkoviny nezbytné k tomu, aby se vašemu mazlíčkovi dobře dařilo.

Věříme, že správné krmivo může pro domácí zvířata znamenat celou řadu pozitivních změn. Od podpory jejich imunity až po pomoc ve spalování tuků, také pomáhá udržet svalový tonus a podpořit zdravé trávení. Správné krmivo může dokonce pomoci s péčí o zuby vašich mazlíčků; vše v jedinečné receptuře, na které si skutečně každý den pochutnají.

 

  

Věříme,že krmivo pro domácí zvířata by mělo být:
•založeno na živočišných bílkovinách, aby nutričně splňovalo veškeré potřeby koček a psů
•upraveno speciálně pro každou životní etapu, díky našemu krmivu pro štěňata jsou štěňata chytřejší a schopnější při výcviku
•přínosné pro domácí zvířata a jejich majitele, jako např. krmivo pro kočky žijící v domácnosti, kde je koček více, nebo pomáhat s redukcí bezoárů

Díky tomuto způsobu myšlení jsme se stali vůdčí značkou na trhu výživy domácích zvířat.
Výzkum a pokroky, kterých jsme za posledních 70 let dosáhli, zlepšily krmivo pro domácí zvířata pro všechny. Jsme držiteli mnoha patentů a naše výzkumy přispěly ke všeobecnému přijetí našich přístupů a metod. Jsme mimořádně hrdí na všechny naše počiny, které jednoznačně pomáhají zlepšit kvalitu života a zdraví domácích zvířat po celém světě.

Odborníky vytvořená výživa a požitek. Bez kompromisů.
Kvalita je jádrem všeho, co děláme. Pokud jde o naše receptury, používáme pouze vysoce kvalitní ingredience, které si váš mazlíček zamiluje. Dodržujeme neuvěřitelně vysoké standardy pro zajištění kvality a bezpečnosti našich složek, abychom si mohli být jisti, že naše výživné receptury jsou zdravé a pro domácí zvířata bezpečné.

 

  

Zavazujeme se Inovací a kvalitou.
V IAMS nejsme nikdy spokojeni. Při výrobě našich krmiv dbáme na přísné kontrole všech složek, od počátečního testování vzorku až do chvíle, kdy pytle s našimi krmivy opouštějí továrnu a vydávají se na cestu k vašemu domácímu mazlíčkovi.

Veškerá krmiva IAMS prochází více než 120 testy zajišťujících jejich kvalitu. Z každé vyrobené šarže krmiva také bereme vzorky k důkladnému otestování, abychom se ujistili, že váš mazlíček dostane veškerou výživu, kterou potřebuje. Všechny naše suroviny jsou vyhodnocovány s ohledem na jejich nutriční kvalitu a dodržení bezpečnostních specifikací.

Skrze inovativní výzkum, objevy a dodržování naší jedinečné výživové filozofie chceme dát kočkám a psům přesně to, co si přál i Paul Iams; šťastný a aktivní život plný zdravé vitality.

 

 

Adresa dodavatele
Plaček Pet Products, s.r.o., Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do +25°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 324 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 324 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sušené kuřecí a krůtí 36 % (kuřecí 22 %, přirozený zdroj taurinu), kukuřice, kukuřičná krupice, čirok, čerstvé kuřecí (4,1 %), ječmen, sušená řepná dužina (2,5 %), vepřový tuk, kuřecí šťáva, sušené pivovarské kvasnice, fruktooligosacharidy (0,69 %), chlorid draselný, rybí tuk.

Jakostní znaky: hrubé proteiny 33 %, hrubé oleje a tuky 9,8 %, omega-6 mastné kyseliny 2,1 %, omega-3 mastné kyseliny 0,24 %, hrubé popeloviny 7,0 %, hrubá vláknina 1,9 %, vápník 1,3 %, fosfor 1,1 %, hořčík 0,090 %, taurin 1900 mg / kg.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1063913