0
K pokladně

IAMS Naturally Kapsička jehněčí v omáčce pro kočky

85 g
Běžná cena
22,90 Kč 269,41 Kč/kg

Značka: IAMS

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

100% kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky.

Kapsička s jehněčím masem v omáčce.

O značce

Odlišný přístup ke krmivům pro domácí zvířata.
U nás v IAMS chceme, aby byl váš domácí mazlíček stále spokojený a zdravý. To je důvod, proč jsme věnovali roky výzkumu v oblasti výživy a zdraví domácích zvířat.

Od roku 1946 je výživovou filozofií IAMS vyvíjet krmivo, které obsahuje vysoce kvalitní živočišné bílkoviny nezbytné k tomu, aby se vašemu mazlíčkovi dobře dařilo.

Věříme, že správné krmivo může pro domácí zvířata znamenat celou řadu pozitivních změn. Od podpory jejich imunity až po pomoc ve spalování tuků, také pomáhá udržet svalový tonus a podpořit zdravé trávení. Správné krmivo může dokonce pomoci s péčí o zuby vašich mazlíčků; vše v jedinečné receptuře, na které si skutečně každý den pochutnají.

 

  

Věříme,že krmivo pro domácí zvířata by mělo být:
•založeno na živočišných bílkovinách, aby nutričně splňovalo veškeré potřeby koček a psů
•upraveno speciálně pro každou životní etapu, díky našemu krmivu pro štěňata jsou štěňata chytřejší a schopnější při výcviku
•přínosné pro domácí zvířata a jejich majitele, jako např. krmivo pro kočky žijící v domácnosti, kde je koček více, nebo pomáhat s redukcí bezoárů

Díky tomuto způsobu myšlení jsme se stali vůdčí značkou na trhu výživy domácích zvířat.
Výzkum a pokroky, kterých jsme za posledních 70 let dosáhli, zlepšily krmivo pro domácí zvířata pro všechny. Jsme držiteli mnoha patentů a naše výzkumy přispěly ke všeobecnému přijetí našich přístupů a metod. Jsme mimořádně hrdí na všechny naše počiny, které jednoznačně pomáhají zlepšit kvalitu života a zdraví domácích zvířat po celém světě.

Odborníky vytvořená výživa a požitek. Bez kompromisů.
Kvalita je jádrem všeho, co děláme. Pokud jde o naše receptury, používáme pouze vysoce kvalitní ingredience, které si váš mazlíček zamiluje. Dodržujeme neuvěřitelně vysoké standardy pro zajištění kvality a bezpečnosti našich složek, abychom si mohli být jisti, že naše výživné receptury jsou zdravé a pro domácí zvířata bezpečné.

 

  

Zavazujeme se Inovací a kvalitou.
V IAMS nejsme nikdy spokojeni. Při výrobě našich krmiv dbáme na přísné kontrole všech složek, od počátečního testování vzorku až do chvíle, kdy pytle s našimi krmivy opouštějí továrnu a vydávají se na cestu k vašemu domácímu mazlíčkovi.

Veškerá krmiva IAMS prochází více než 120 testy zajišťujících jejich kvalitu. Z každé vyrobené šarže krmiva také bereme vzorky k důkladnému otestování, abychom se ujistili, že váš mazlíček dostane veškerou výživu, kterou potřebuje. Všechny naše suroviny jsou vyhodnocovány s ohledem na jejich nutriční kvalitu a dodržení bezpečnostních specifikací.

Skrze inovativní výzkum, objevy a dodržování naší jedinečné výživové filozofie chceme dát kočkám a psům přesně to, co si přál i Paul Iams; šťastný a aktivní život plný zdravé vitality.

 

 

Adresa dodavatele
Plaček Pet Products, s.r.o., Revoluční 1381, 290 01 Poděbrady, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do +25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a živočišné deriváty (4% jehněčí), deriváty zeleninového původu, minerály, oleje a tuky (0,1% rybí olej, 0,05% slunečnicový olej).

Doplňkové látky: vitamín D3: 250IU, vitamín E: 150 mg / kg.

Stopové prvky: síran manganatý monohydrát (E5 - Mn): 2,2 mg / kg, síran zinečnatý monohydrát (E6 - Zn) 33,5 mg / kg.

Analytické složky: hrubé proteiny: 9,3%, hrubé oleje a tuky: 5,1%, hrubé popeloviny: 1,8%, hrubá vláknina: 0,4%, vlhkost: 79,3%.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063898