Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Häagen-Dazs Salted Caramel

80 ml
Původní cena
74,90 Kč
29,90 Kč 373,75 Kč/l

Značka: Häagen-Dazs

Země původu:
Francie
Popis produktu

Vynikající zmrzlina ze slaného karamelu elegantně zahalená do bohaté vrstvy Belgické čokolády. Zkrátka Vaše láska na první zakousnutí.

O VÝROBCI

Výjimečné nejsou jen jejich suroviny, ale i zmrzliny. Häagen-Dazs se řadí mezi první výrobce, kteří své výrobky vyrábějí ve směru myšlenky „clean label“, tj. bez palmového oleje, barviv, konzervantů, náhradních sladidel a dalších potravinářských přídavných látek.

Využívají pouze suroviny a složky, které jsou používány v každé správné domácnosti. Vše začíná smetanou, mlékem, cukrem a vajíčky. Odmítají plnit své produkty vzduchem a díky tomu si můžete s každou lžičkou užít více lahodné chuti a méně vzduchoprázdna.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a méně.
Název a adresa výrobce
Haagen Dazs Arras SNC, 155 Route de Cambrai, 62217 Tilloy-lès-Mofflaines, Francie
Název a adresa výrobce
Haagen Dazs Arras SNC, 155 Route de Cambrai, 62217 Tilloy-lès-Mofflaines, Francie
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 304 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 304 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Čerstvá SMETANA (26 %), cukr, zahuštěné odtučněné MLÉKO se sníženým obsahem laktózy, kakaové máslo, glukózový sirup, slazené zahuštěné plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, VAJEČNÝ žloutek, slazené zahuštěné odtučněné MLÉKO, sušené plnotučné MLÉKO, odtučněné sušené MLÉKO, MÁSLO, MÁSELNÝ tuk, kokosový olej, jedlá sůl, emulgátor: SÓJOVÉ lecitiny; želírující látka: pektiny; přírodní vanilkové aroma, kypřicí látky: uhličitany sodné.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1456 kJ
Energetická hodnota 350 kcal
Tuky 24.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 15 g
Sacharidy 28.1 g
Z toho cukry 24.8 g
Vláknina 0.6 g
Bílkoviny 4.8 g
Sůl 0.4 g

Alergeny

Vejce Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006844