0
K pokladně

Glocken-Beune Bacon kostičky 2x100g

200 g
Běžná cena
74,90 Kč 374,50 Kč/kg

Značka: Glocken-Beune

Země původu:
Německo
Popis produktu

Kostičky z vepřového masa vhodné pro přípravu vynikající snídaně.

O dodavateli 

Společnost DELPRA spol. s r.o. byla založena v dubnu 1991. Od počátku své existence až do současnosti byly a jsou prosazovány zásady spolehlivého partnerství jak pro zahraniční dodavatele tak pro tuzemské odběratele. Vysoká kvalita zboží, akceptovatelné ceny, široký sortiment specialit, skladové a logistické zázemí – to vše přispívá k tomu, že firma je partnerem špičkových zahraničních výrobců, ale také partnerem nejvýznamnějších zákazníků na českém trhu, počínaje prakticky všemi zahraničními řetězci a dále pak českými velkoobchody, gastronomickými provozy , cateringy a jednotlivými zákazníky v oblasti maloobchodu. V této souvislosti spolupracujeme i s tuzemskými výrobci ve snaze zajistit zákazníkům kompletní sortiment pro prodej na konzumenta.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě do +7°C.
Název a adresa výrobce
Glocken-Beune GmbH and Co., Hesselteicher Strasse 16, d-33829 Borgholzhausen, Německo
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 13 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

96% vepřové maso, jedlá sůl, dextróza, antioxidant: E301, konzervant: E250, startovací kultury mikroorganismů, kouř z bukového dřeva.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1215 kJ
Energetická hodnota 295 kcal
Tuky 24 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 10 g
Sacharidy 0.8 g
Z toho cukry 0.8 g
Bílkoviny 18 g
Sůl 4.2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063733