0
K pokladně

HiPP 2 BIO Kozí mléko od ukončeného 6. měsíce

400 g
Běžná cena
406,90 Kč 1 017,25 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

HiPP 2 BIO kozí mléko je prémiová mléčná kojenecká výživa vhodná od ukončeného 6. měsíce.

Základem je obzvláště lehce stravitelné A2 kozí mléko v té nejlepší BIO kvalitě, které je extra šetrné k malému bříšku. Proto je kojenecká výživa z kozího mléka vhodnou alternativou, pokud dítě bez zdravotního důvodu citlivě reaguje na běžné kojenecké mléko. Navíc obsahuje hodnotné galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy a všechny důležité vitamíny a živiny, které kojenci a batolata potřebují pro zdravý růst v jednotlivých vývojových fázích.

HiPP BIO kozí mléko má lahodnou mléčnou chuť a vůni díky čistotě chovu a speciální technologii zpracování. Představuje šetrný přechod od kojení ke krmení z láhve.

Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

Dodržujte doporučení uvedené na obale. Nesprávná příprava nebo uchovávání připravené láhve by mohlo vést k ohrožení zdraví vašeho dítěte. Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vymyjte. Otevřený obal po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Spotřebujte do 3 týdnu od otevření obalu. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření).

O ZNAČCE

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.


 

 

Adresa dodavatele
HiPP Czech s.r.o. Pekařská 628/14, Praha 5 155 00, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 357 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 357 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Odtučněné KOZÍ MLÉKO, LAKTÓZA (z MLÉKA), rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné KOZÍ MLÉKO, galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLÉKA), uhličitan vápenatý, RYBÍ olej, citronan draselný, L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), citronan sodný, síran železnatý, L-tyrozin, L-tryptofan, L-cystein, uhličitan hořečnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), D-pantothenát vápenatý, retinyl acetát (vitamín A), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadion (vitamín K), jodičnan draselný, cholekalciferol (vitamín D), D-biotin, kyanokobalamin (vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu potraviny. Z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství, z ekologického zemědělství. Obsahuje DHA dle zákona.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 286 kJ
Energetická hodnota 68 kcal
Tuky 3.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.6 g
Sacharidy 7.1 g
Z toho cukry 7 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 1.4 g
Sůl 0 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Alergeny

Ryby Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1063374