0
K pokladně

Dobroty Babičky Kláry Babiččiny plněné papriky s rajskou omáčkou

600 g
Běžná cena
84,90 Kč 141,50 Kč/kg

Značka: Dobroty Babičky Kláry

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jeden ze sezónních pokrmů, který si díky nám můžete dopřát po celý rok. Paprikové lusky pochází z Moravy a mají velikost 8–11 cm. Plněny jsou vždy stejným množstvím masové náplně o váze 70 g. V kombinaci s nasládlou chutí vynikající rajské omáčky tvoří skvělou chuť, která navazuje na tradiční recepturu našich babiček.

O ZNAČCE

Náš příběh vám možná bude znít jako pohádka, ale vězte, že my tu pohádku žijeme už 30. rokem. Za všechno může jeden inzerát, který si podala dánská firma Nowaco v roce 1990 do československých novin. Mohl znít přibližně takto: Hledáme partnera pro obchodní zastoupení naší společnosti v Československu. Začali jsme doslova na zelené louce: v jedné kanceláři, bez auta, bez skladu, s jedním zaměstnancem. Podepsali jsme první smlouvy na vývoz másla, hovězího a drůbežího masa a věřili jsme, že všechno dobře dopadne...

Tajemství našeho úspěchu

Naší základní myšlenkou, se kterou se obracíme ke každému zákazníkovi, je poctivý přístup, čerstvost surovin a kvalita zpracování. Nabízíme širokou paletu jednotlivých produktů, ale i hotových jídel, u kterých sázíme na tradiční české receptury. Jejich příprava je jednoduchá a výsledek více než působivý. Budeme rádi, když se naše výrobky stanou vaším kuchařským pomocníkem číslo jedna. Uplatnění najdou při přípravě večeře během pracovního týdne, kdy jste časově vytíženi, ale i oběda o víkendu. A to není zdaleka vše, protože už nyní pro vás zkoušíme a připravujeme nové recepty, které osvěží váš běžný jídelníček.

Začínali jsme doslova od nuly a podařilo se nám vybudovat silnou značku, na což jsme pyšní, ale ještě více jsme hrdí jsme na vás, naše zákazníky. Bez vás by značka Nowaco nebyla nikdy tam, kde je v dnešních dnech. Děkujeme vám a přejeme si, abyste s námi nikdy neztratili dobrou chuť.

Skladovací podmínky
Skladovací teplota -18 °C nebo nižší.
Název a adresa výrobce
Bidfood Czech Republic s.r.o., Mikovice, Kralupy nad Vltavou
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, paprikový lusk, vepřové a hovězí maso, rýže, cibule, rajčatový protlak, cukr, pšeničná mouka, vepřové sádlo, strouhanka (pšeničná mouka, voda, rostlinný olej, droždí, jedlá sůl, zlepšující přípravek (cukr, emulgátory E471, sójový lecitin, E472e, sladová a sójová mouka, kys. askorbová), sůl, vaječná směs, pšeničná bílkovina, sladká paprika, ocet, koření (hořčice, pepř, nové koření, majoránka, česnek).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 477 kJ
Energetická hodnota 114 kcal
Tuky 5.8 g
Sacharidy 11.3 g
Bílkoviny 4.2 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Sója Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006761