0
K pokladně

Gurmán Klub Šunková rolka s křenem

150 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
28,90 Kč 192,67 Kč/kg

Značka: Gurmán Klub

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Šunkový závitek plněný tvarohovo-křenovou pěnou v aspiku.

O výrobci

Jsme český výrobce lahůdek, salátů, pomazánek a aspikových specialit. Naše společnost operuje na trhu 20 let. Cílem společnosti je udržet vysokou kvalitu svých výrobků, služeb a dbát na maximální spokojenost cílového zákazníka. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní a prověřené potravinářské suroviny. Pokud je to možné, jsou tyto suroviny výhradně od českých zpracovatelů a výrobců.

Investujeme značné prostředky do managementu kvality a zdravotní nezávadnosti vyráběných produktů nejen ve formě přímých investic do výrobních prostor a technologií, ale také do nástrojů řízení, kontroly a zabezpečení výroby tak, aby odpovídala požadavku náročných standardů systému HACCP, FSSC (ISO 2200). Gurmán Klub je držitelem certifikátu „Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou České republiky“ a zároveň členem Asociace Výrobců Lahůdek.

Jsme zkušený a silný partner pro retailové a gastronomické řešení všech velikostí. Primárně a dlouhodobě dodáváme naše výrobky níže uvedeným velkým zákazníkům.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +2 až +8°C.
Název a adresa výrobce
Gurmán Klub, s.r.o. Karlovarská třída 532, Kamenné Žehrovice, 273 01
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 25 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 25 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

60 % aspik (pitná voda, vepřová želatina, cukr, ocet kvasný lihový, jedlá sůl), 14 % šunka dušená [vepřové maso, dusitanová směs (jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný), modifikovaný škrob, želírující látka (guma Euchema), vepřová bílkovina, cukr, stabilizátory (DIFOSFOREČNANY, TRIFOSFOREČNANY), aroma, antioxidant (askorban sodný), barvivo (košenila)], křenová pomazánka [TVAROH, majonéza (řepkový olej, pitná voda, VAJEČNÉ žloutky, modifikovaný bramborový škrob, zahušťovadla (guma guar, xanthan), cukr, < 1 % křen, jedlá sůl, ocet kvasný lihový; modifikovaný škrob, bylinky, hořčice (pitná voda, HOŘČIČNÉ semínko, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, kurkuma, extrakty koření), pepř, 4 % vařená VEJCE, sterilovaná zelenina (okurka, kapie), pažitka, konzervanty (bezoan sodný ,sorban draselný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 371 kJ
Energetická hodnota 89 kcal
Tuky 4.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g
Sacharidy 3.7 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 8.2 g
Sůl 1.63 g

Alergeny

Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062213