0
K pokladně

Gurmán Klub Country tvarůžky v oleji

800 g
Akční cena 182,90 Kč
od 3 ks
206,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
261,90 Kč 327,37 Kč/kg

Značka: Gurmán Klub

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Olomoucké tvarůžky naložené v Country koření a oleji.

O výrobci

Jsme český výrobce lahůdek, salátů, pomazánek a aspikových specialit. Naše společnost operuje na trhu 20 let. Cílem společnosti je udržet vysokou kvalitu svých výrobků, služeb a dbát na maximální spokojenost cílového zákazníka. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní a prověřené potravinářské suroviny. Pokud je to možné, jsou tyto suroviny výhradně od českých zpracovatelů a výrobců.

Investujeme značné prostředky do managementu kvality a zdravotní nezávadnosti vyráběných produktů nejen ve formě přímých investic do výrobních prostor a technologií, ale také do nástrojů řízení, kontroly a zabezpečení výroby tak, aby odpovídala požadavku náročných standardů systému HACCP, FSSC (ISO 2200). Gurmán Klub je držitelem certifikátu „Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou České republiky“ a zároveň členem Asociace Výrobců Lahůdek.

Jsme zkušený a silný partner pro retailové a gastronomické řešení všech velikostí. Primárně a dlouhodobě dodáváme naše výrobky níže uvedeným velkým zákazníkům.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +4 až +8 oC
Název a adresa výrobce
GURMÁN KLUB, s.r.o., KARLOVARSKÁ TŘÍDA 532, KAMENNÉ ŽEHROVICE, 273 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

50% olomoucké TVARŮŽKY [TVAROH, jedlá sůl, regulátory kyselosti (uhličitan vápenatý, uhličitan sodný), sýrařské kultury], 35 % řepkový olej, sterilovaná cibule (cibule, konzervant SIŘIČITANY), koření, feferony.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1343 kJ
Energetická hodnota 321 kcal
Tuky 43.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.8 g
Sacharidy 2.6 g
Z toho cukry 1.6 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 3 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1025568