0
K pokladně

NUK Sterilizátor do mikrovlnky Micro Express Plus

Běžná cena
649,00 Kč 649,00 Kč/ks

Značka: NUK

Země původu:
Francie
Popis produktu

Efektivně sterilizuje až 4 kojenecké lahve a doplňky během pouhých 4 minut při 1000 W.

Vhodný pro většinu komerčně dostupných kojeneckých lahví a mikrovlnných trub (500-1000 W). Speciální konstrukce s držákem láhve pro úsporu místa. Nabízí extra velkou kapacitu až čtyř 300ml lahví, včetně jejich příslušenství (lahve, nejsou součástí sterilizátoru).

Vhodné pro mikrovlnné trouby s minimální vnitřní výškou 187mm a vnitřní šířkou a hloubkou 280mm.

O značce

Od prvního dne chceme miminku dát vše, co potřebuje pro spokojený a zdravý život. Potřeby našich nejmenších se ale s každým dalším měsícem proměňují, a oni si neumí o všechno říct. Pro jednotlivé fáze vývoje proto navrhujeme řešení, která dítěti usnadní první sousto z lahvičky, první zoubek i první krůčky k nočníku.

Jsme hrdí na to, že už od roku 1956 v nás tolik rodičů vkládá důvěru. Produkty NUK rostou s vašimi dětmi a provází je od narození až do školky.


 

Adresa dodavatele
Mapa Spontex s.r.o., Prodašice 4, 294 04 Dolní Bousov, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 111 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 111 dní

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1061831