0
K pokladně

Bella Kalhotky po porodu Comfort, vel. XL

2 ks
Původní cena
109,90 Kč
87,90 Kč 43,95 Kč/ks

Značka: Bella

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Bella mamma comfort poporodní kalhotky udržují poporodní vložku na místě, přizpůsobují se tvaru těla a nikde netlačí, neomezují proudění vzduchu, což je důležité pro rychlé hojení poporodních ran.

  • Každé balení obsahuje 2 ks kalhotek (1x bílé + 1x černé). 2 barvy kalhotek umožní lépe sladit spodní prádlo s barvou oblečení, čímž se stávají diskrétnější.

Opakovaně použitelné kalhotky bella mamma comfort lze prát cca 50krát při teplotě do 60 °C.

O ZNAČCE

Slova, která vystihují značku Bella, jsou inovace, odpovědnost a zkušenosti. Tato značka je vedoucím evropským výrobcem a dodavatelem sanitárního zboží, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Bezpečnost je pro ni na prvním místě, a to se odráží ve všech směrech jejich podnikání – od výrobních procesů přes technologický rozvoj až po ochranu životního prostředí. V našem sortimentu můžete zakoupit vlhčené ubrousky, vložky, odličovací tampony, intimní gel a mnoho dalšího.

 

 

Adresa dodavatele
TZMO Czech Republic s.r.o., Vlastibořská 2789/2, 193 00 Praha 9, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchém prostředí 5°C - 30°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

96% polyester, 4% elastan.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1061384