0
K pokladně

Herlitz Tuhy do mikrotužky 0,5x60 mm, 2x12 ks

Běžná cena
25,90 Kč 25,90 Kč/ks

Značka: Herlitz

Země původu:
Tchaj-wan
Popis produktu

Tuhy do mikrotužky HB 0,5x60 mm, 2x12 ks.

O dodavateli

V roce 2022 oslaví Herlitz 30 let od založení pobočky v České republice. Za tu dobu se Herlitz stal synonymem pro školní sešity, školní aktovky, penály a řadu dalších kategorií školních i kancelářských potřeb.

Od roku 2010 je Herlitz součástí celosvětové skupiny Pelikan Group, předního výrobce školních potřeb a kancelářských potřeb. Díky tomuto spojení se sortiment rozšířil o řadu kvalitních výrobků německé společnosti Pelikan, které kladou důraz na ergonomii a vzdělávání s radostí. Mezi nejznámější položky ze sortimentu Pelikan patří vodové barvy a štětce, pastelky anebo ergonomická psací pera a pomůcky Griffix.

Za více než 180 let tradice německých ochranných známek neustále roste portfolio produktů s nejvyššími standardy kvality. Značka, která se neustále snaží čelit novým výzvám a neustále nastavuje nové inovativní standardy. To na nás oceňují naši zákazníci po celém světě.

Zaměřujeme se na lidi a nabízíme produkty, které u našich zákazníků inspirují kreativitu a fantazii - produkty, které nadchnou.

 

 

Adresa dodavatele
Herlitz s.r.o., Bucharova 1281/2, 15800 Praha Stodůlky, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1061348