0
K pokladně

Don Papa Baroko Rum 40% (dárkový box)

700 ml
Běžná cena
1 199,00 Kč 1 712,86 Kč/l

Značka: Don Papa

Země původu:
Filipíny

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Baroko ve staré filipínské tagalštině znamená nadšení a chuť k životu.

A je to jedna z vlastností, kterou zhmotňuje i stejnojmenná edice značky Don Papa. Don Papa je inspirován revolucionářem Dionisem Magbuelasem, známým rovněž pod přezdívkou Don Papa, který vedl boj proti španělské nadvládě na Filipínách, a jeho oddaností a nadšením.

Don Papa Baroko se vyrábí z melasy na filipínském ostrově Negros, kde se pěstuje jedna z nejsladších cukrových třtin na světě. Na úpatí pohoří Mount Kanlaon poté zraje třipět let v sudech po bourbonu. Ve výsledném blendu se projevuje originální charakter značky Don Papa, který je výrazný, bohatý a plný života.

Aroma je bohaté na tóny citrusů a vanilky. Chuť je plná, s tóny kandovaného tropického ovoce a medu. Závěr je dlouhý, výrazný s náznaky rozinek a vypáleného dřeva.

 

O značce

Rum Don Papa byl na trh uveden v roce 2012 společností Bleeding Heart Rum Company, kterou na Filipínách založil Stephen Carroll. Navázal tak na velký potenciál této lokality, neboť Filipíny patří celosvětově do první desítky výrobců cukru a na cukrovary v této zemi můžete natrefit celkem v 17 provinciích osmi regionů. Obě provincie ostrova Negros, tedy Negros Occidental a Negros Oriental, přitom zajišťují plnou polovinu filipínské produkce. Ačkoli má výroba rumu na Filipínách dlouhou tradici sahající až do 50. let 19. století, je to zvláštní, že většina produkce se v minulosti koncentrovala hlavně v okolí Manily, zatímco cukrovarnický průmysl se koncentroval primárně na ostrově Negros.

 

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 5-25°C.
Název a adresa výrobce
Bleeding Heart Rum
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Elixír z rumů.

Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060446