Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Bacardi Carta Blanca rum (37,5%)

700 ml
Běžná cena
469,90 Kč 671,29 Kč/l

Značka: Bacardi

Země původu:
Spojené státy

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Bacardi Carta Blanca je lehký, suchý a jemně kořeněný rum, který umožňuje, aby lehké a osvěžující nápoje spíše doplňoval, než aby v nich byl dominantní nebo se v nich naopak ztrácel.

Tato lehká, suchá a jemně kořeněná lihovina byla tak mimořádná, že způsobila převrat v lihovarnickém průmyslu. Položila základ pro veškerou budoucí rumovou produkci a inspirovala koktejlové průkopníky, aby vytvořili nový žánr lehkých, svěžích a citrusových koktejlů, které před rumem Bacardi Carta Blanca neexistovaly.

 

POUŽITÍ

Rum je skvělý k míchaní drinků jako Mojito, Cuba Libre, Mai-Tai a další, ve kterých se využívá bílý rum. 

  

O ZNAČCE 

Příbeh Bacardi začal v roce 1862, když Don Facundo Bacardí Massó v Santiagu de Cuba koupil malou palírnu. Díky tomuto kroku vzniká ojedinělý rum Bacardi. Logo netopýrá bylo ozvozeno od netopýrů, které visí na ovocných stromech a mají pro indiány symboliku dobrého zdraví. Začátkem 20. toletí expandovala firma mi republiku. Rodiná společnost se od té doby dědí z generace na generaci. Bacardí je světoznámá.  

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Bacardi USA Inc. 2701 Le Jeune Road Coral Gables, FL 33134
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rum. 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1028449