0
K pokladně

Linda McCartney's Vegetariánské trhané na burger (2ks)

227 g
Běžná cena
99,90 Kč 440,09 Kč/kg

Značka: Linda McCartney's

Země původu:
Velká Británie
Zákonný název
Vegetariánské placky z trhaných kusů, 2 kusy
Popis produktu

Vegetariánské hamburgery vyrobené z rehydratované texturované sóji a pšeničného proteinu ochucené barbecue omáčkou.

S vysokým obsahem bílkovin. S nízkym obsahem nasycených tuků.

 

Návod k přípravě: Uvedené pokyny na přípravu jsou pro 1 vegetariánskou placku. Pro dosažení nejlepších výsledků k přípravě vždy použijte přímo hluboce zmrazené produkty, před přípravou nerozmrazujte. Všechna varná zařízení se liší, proto jsou časové intervaly pouze orientační a je potřeba si je přizpůsobit. Před podávaním se ujistěte, že je jídlo horké a uvařené. Před přípravou odstraňte vnější obal.
V troubě: Troubu předehřejte na 180 °C/Horkovzdušná 160 °C/Plynová, stupeň 4. Vegetariánskou placku dejte na předehřátý plech a pečte ve středu trouby 20 minut.

O značce

Linda McCartney, průkopnice originálního jídla, věřila ve skvělé chutě, poctivé jídlo bez masa a společné potěšení, které by dobré jídlo mohlo přinést. Ti, kdo jsou dnes součástí značky, včetně The McCartney Family, se věnují sdílení Lindiny vášně pro zdravé vaření. Linda respektuje společenskou odpovědnost vůči planetě a všemi způsoby od ingrediencí po balení a vším mezi tím se jí snaží ulevovat.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.
Název a adresa výrobce
Hain Daniels Group, Templar House, 4225 Park Approach, Thorpe Park, Leeds, LS15 8GB
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 170 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 170 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Směs rehydratované texturovaná sójové a pšeničné bílkoviny (62 %), barbecue omáčka (pitná voda, rajčatový protlak, destilovaný ječný sladový ocet, cukr, melasa, kukuričná mouka, jedlá sůl, cibulový prášek, koření, přírodní aroma), pitná voda, ochucující směs (cukr, rajčatový prášek, maltodextrin, jedlá sůl, kukuřičná mouka, přírodní aroma, cibulový prášek, koření, česnekový prášek, slunečnicový olej, extrakt z koření), řepkový olej, koncentrát sójových bílkovin, stabilizátor: methylcelulóza, jedlá sůl, sójový olej, přírodní aroma, ječný sladový extrakt.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 648 kJ
Energetická hodnota 154 kcal
Tuky 4.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 11.1 g
Z toho cukry 4.7 g
Vláknina 2 g
Bílkoviny 16.1 g
Sůl 1.8 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060349