0
K pokladně

Gerber Organic dětský příkrm hrášek s bramborami a kuřecím masem

190 g
Doporučená cena
79,90 Kč
69,90 Kč 367,89 Kč/kg

Značka: Gerber

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Tato kombinace zeleniny a kuřecího masa podporuje pestrost dětského jídelníčku a pomáhá malým jedlíkům v tomto období objevovat a učit se nové chutě. Příkrm obsahuje kombinaci surovin pěstovaných na certifikovaných organic farmách, kde je brán ohled na přirozený způsob pěstování a dozrávání všech plodin.

  • Kvalitní suroviny z ekologického zemědělství speciálně vypěstované pro dětské příkrmy.
  • Opravdová chuť pečlivě vybraných surovin.
  • Receptura přizpůsobena věku miminka.
  • Bez konzervačních látek a barviv.
  • Bez aromat a zahušťovadel.
  • Bez přidané soli.

Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

NÁVOD NA PŘÍPRAVU

Používejte pouze pokud se při otevírání otevře bezpečnostní pojistka a obal je nepoškozený. Před přípravou jídla pro vaše dítě si důkladně umyjte ruce. Nádobu ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnce při 750 W po dobu 30 sekund. Po zahřátí dobře promíchejte a zkontrolujte teplotu. Nekrmte dítě přímo ze skleněného obalu. Plastovou lžičkou odeberte příkrm do vhodné nádoby ke krmení. Podávejte sedícímu dítěti pod vaším stálým dohledem.

O ZNAČCE

V roce 1927, Dorothy GERBER, začala s přikrmováním své 7měsíční dcery Sally podle doporučení svého pediatra, protože v tu dobu žádné příkrmy neexistovaly. Průkopnická a podnikavá žena z Fremontu v USA se skvělým nápadem zpřístupnila bezpečné a kvalitní příkrmy pro kojence a tím začal příběh dnešní světové značky, která po celá svá léta své existence je inovativní, přinášela a nadále přináší příkrmy pro děti odpovídajícím současným potřebám maminek i miminek v každém věku.


 

 

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Neotevřené skladujte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření skladujte výrobek v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, hrášek* 20 %, brambory* 11 %, mrkev* 10 %, kuřecí maso* 8 %, pastinák*, cibule*, rajčatové pyré*, rýžová mouka*, extra panenský olivový olej* 1,3 %. Z ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 254 kJ
Energetická hodnota 60 kcal
Tuky 1.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 6.9 g
Z toho cukry 1.3 g
Vláknina 1.9 g
Bílkoviny 3.2 g
Sůl 0.03 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060058