0
K pokladně

Carte D'Or Dezert Borůvkový cheesecake

140 g
Běžná cena
21,90 Kč 156,43 Kč/kg

Značka: Carte D'Or

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jemná zakysaná smetana s chutí cheesecaku a borůvkovým přelivem vám v každém ročním období připomene vůní léta.

O značce

Značka Carte d´Or vznikla v roce 1978 ve Francii v reakci na poptávku na trhu po zmrzlině připravené z kvalitních ingrediencí.
Kvalitní ingredience hrály velice důležitou roli od samotného počátku. Kvalita Carte d´Or se nedala srovnat s ničím, co bylo tehdy k dostání na trhu. Zajímavostí je, že mezi prvními příchutěmi nebyly klasické příchutě jako vanilka ani čokoláda. Bylo to z důvodu, že zakladatel nebyl stále spokojen s jejich kvalitou, a proto uvedl dvě celotržně nejprodávanější varianty až o dva roky později, kdy si byl naprosto jistý jejich kvalitou. Dnes se značka stále inspiruje při tvorbě nových příchutí a návrhu dezertů těmi nejlepší cukráři ze zahraničí, převážně z Francie a sleduje i trendy nejen ve světě zmrzlin, ale i cukrářství a čokolády.  ​V roce 2022 vstupuje původně pouze zmrzlinová značka Carte D’Or, ve spolupráci se společností OLMA, do nového segmentu – chlazené smetanové dezerty. ​
 
 
Adresa dodavatele
Olma a.s. Olomouc, Pavelkova 18, 779 00, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte při teplotě od +2°C do +8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 20 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 20 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana 75%, cukr, borůvky 6%, koláč 6%, ( vejce, pšeničná mouka,, pšeničný a kukuřičný škrob,sůl), modifikovaný škrob, citronová kůra, sušené vaječné žloutky, koncentráty z čeré mrkve, ibišku, světlice barvířské a citronu. regulátor kyselosti - kyselina citronová, aromata, zahušťovadlo pektin, mléčné kultury.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 721 kJ
Energetická hodnota 172 kcal
Tuky 12 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 7.5 g
Sacharidy 14 g
Z toho cukry 13 g
Bílkoviny 2.3 g
Sůl 0.06 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060000