0
K pokladně

Beefeater Zesty Lemon (37,5%)

700 ml
Běžná cena
489,90 Kč 699,86 Kč/l

Značka: Beefeater

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Prémiový gin s příchutí šťavnatého citronu.

Základ pro Beefeater Zesty Lemon je klasický a na světě nejvíce oceňovaný gin Beefeater London Dry.

I když se Beefeater Zesty Lemon vyznačuje svěží citronovou vůní, má charakteristický závěr s tóny jalovce. Šťavnaté a řízné citronové chutí je dosaženo s použitím výhradně přírodních esencí.

Beefeater Zesty Lemon je delikátní a osvěžující gin. Objevte i vy jeho šťavnatost a svěžest.

Spefifikace:

vzhled: Jemná, lehce žlutá barva.

aroma: Svěží vůně citronu s tóny jalovce v závěru.

chuť: Šťavnaté citronové tóny dokonale doplňují chuť jalovce.

Doporučení

Skvěle si ho vychutnáte v drinku Beefeater Zesty Lemon & Tonic. Do sklenice plné ledu nalijte4 cl Beefeater Zesty Lemon, dolijte tonikem a k dokonalosti dolaďte plátky citronu.

 

O značce

Beefeater je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje původní metodou v srdci Londýna. Vyrábí se metodou steeping – dvacetičtyř­hodinovou macerací bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Své jméno získal po legendě spojené se strážci Toweru (dnešní pevnost, v níž jsou uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny), kterým je přezdíváno „Beefeaters“. Jelikož tito strážci jsou velkou tradicí Londýna, stejně jako Beefeater gin, je jejich symbol znázorněn na každé lahvi Beefeater ginu. Beefeater gin je stále vyráběn podle původní receptury ze 70 let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

Proces výroby tohoto prémiového ginu probíhá v destilerce Beefeater v srdci Londýna pod odborným dohledem master destilera Desmonda Payne MBA. Začíná destilací ginu Beefeater Dry a pokračuje přidáním přírodních citronových esencí.

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.


 

Název a adresa výrobce
Beefeater London, 20 Montford Place, London, SE11 5DE, GB
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Gin, voda, přírodní citronové a limetkové aroma, přírodní aroma, barvivo: červeň Allura AC, tartrazin.

Obsah alkoholu
37,5 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055536