0
K pokladně

Gordon's London Dry Gin 37,5%

700 ml
Běžná cena
429,90 Kč 614,14 Kč/l

Značka: Gordon's

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Značku Gordon’s London Dry Gin vytvořil v roce 1769 Alexander Gordon. Rozhodl se tehdy vyrobit gin s nezaměnitelnou chutí a vůní, který by hrdě nesl jméno jeho rodiny. Gordon byl přesvědčen, že úspěch spočívá v ideální kombinaci čisté obilné pálenky a výběru bylin. Gin Gordon's se dodnes třikrát destiluje, aby podle tradiční receptury získal svůj čistý charakter. Přesné složení bylin zůstává přísně střeženým tajemstvím. Můžeme však prozradit, že kromě jiných bylin se používají bobule divokého jalovce, koriandr, anděliky a lékořice. Jeho výrazná chuť, která se skvěle hodí do long drinků a koktejlů, je výsledkem vysoké pečlivosti výroby.

Chcete-li si chuť ginu Gordon’s správně užít, smíchejte ho s tonikem a přidejte plátek limetky. Jedná se o klasický long drink, který si nejlépe vychutnáte v kruhu svých přátel. Ručně sbírané bobule divoce rostoucího jalovce, koriandru, anděliky a lékořice vytvářejí dokonale vyladěnou směs, která se třikrát destiluje, přičemž celý proces je zahalen rouškou tajemství. 

TIP
Signature drink: FRENCH 75; Do šejkru odměříme 4 cl Gordon’s ginu; přilijeme 2 cl čerstvé citronové šťávy; prošejkrujeme a nalijeme do sklenice na sekt; dolijeme 6 cl šumivého vína

SPOLEČNOST STOCK PLZEŇ-BOŽKOV
Společnost je jedničkou na českém trhu, kde již déle než 85 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. V široké nabídce produktů nechybí mnohé proslulé a oblíbené značky, především nejoblíbenější lihovina v zemi, kterou je Fernet Stock. S portfoliem čítajícím více než 40 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu v objemu konzumovaných lihovin.

Společnost Stock Plzeň podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu do 24°C.
Název a adresa výrobce
Alexander Gordon & Co., Lakeside Drive, Park Royal, London, NW10 7HQ, UK.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obilný líh, směs bylin a přírodních aromat.

 

Obsah alkoholu
37,5 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005282