0
K pokladně

Gordon's Premium Pink Gin 37,5%

700 ml
Akční cena 349,00 Kč
od 2 ks
Běžná cena
459,90 Kč 657,00 Kč/l

Značka: Gordon's

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Gin Gordon’s Pink vychází z receptu z roku 1880 a vyrábí se s cílem vyvážit svěží chuť ginu Gordon’s sladkostí malin a jahod s příchutí červeného rybízu. Vzniká za použití přísad nejvyšší kvality a za svou autentickou chuť bobulového ovoce vděčí jen skutečně přírodním složkám.

Chcete-li si vychutnat ideální míchaný nápoj z ginu Gordon’s Pink a toniku, naplňte velkou oblou sklenici ledem, přilijte 50 ml ginu Gordon’s Pink a doplňte 150 ml toniku. Na závěr doplňte větším počtem šťavnatých jahod. Gordon’s Pink se vyrábí jako vyvážený nápoj složený z ginu Gordon's s charakteristickou jalovcovou chutí, kterou doplňují sladké maliny a jahody s výraznou příchutí červeného rybízu.

TIP

Signature drink: gordon’s pink gin & tonic; sklenici naplníme ledem, odměříme 4 cl gordon’s pink gin, přidáme 15 cl citronové, limonády a ozdobíme, jahodami, sklenici naplníme ledem, odměříme 4 cl gordon’s pink gin, přidáme 15 cl toniku a ozdobíme jahodami nebo malinami.

SPOLEČNOST STOCK PLZEŇ-BOŽKOV
Společnost je jedničkou na českém trhu, kde již déle než 85 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. V široké nabídce produktů nechybí mnohé proslulé a oblíbené značky, především nejoblíbenější lihovina v zemi, kterou je Fernet Stock. S portfoliem čítajícím více než 40 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu v objemu konzumovaných lihovin.

Společnost Stock Plzeň podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Název a adresa výrobce
Diageo plc, Lakeside Drive, Park Royal, London.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Gin, cukr, přírodní aromata, barviva: E129, E151, E155.

Obsah alkoholu
37,5 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005294