0
K pokladně

Tanqueray Gin London Dry (43.1%)

700 ml
Běžná cena
569,90 Kč 814,14 Kč/l

Značka: Tanqueray

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Tanqueray London Dry je čtyřikrát destilován, ale hlavně je to ryzí London Dry gin.

Tradiční receptura ginu Tanqueray London Dry, kterou v roce 1830 vymyslel Charles Tanqueray, přetrvala až dodnes. Na rozdíl od jiných značek, které se snaží odlišit komplexností svých výrobků, používá Tanqueray totiž pouze čtyři byliny (jalovec, koriandr, anděliku a lékořici). Tak vzniká nejčistší verze originálního London Dry ginu, jehož dokonalá rovnováha aroma a chuti prý stále budí závist jiných výrobců ginu. Červená vosková pečeť je předávána z generace na generaci a tvar lahve je inspirován třídílným evropským šejkrem.

O DODAVATELI 

Společnost je jedničkou na českém trhu, kde již déle než 85 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. V široké nabídce produktů nechybí mnohé proslulé a oblíbené značky, především nejoblíbenější lihovina v zemi, kterou je Fernet Stock. S portfoliem čítajícím více než 40 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu v objemu konzumovaných lihovin.

Společnost Stock Plzeň podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám statším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-24°C.
Název a adresa výrobce
Charles Tanqueray & Co. Lakeside Drive, Park Royal, Londýn, NW10 7HQ, Velká Británie
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% obilná destilát.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024265