0
K pokladně

Nowaco Aljašská treska svíčková

400 g
Běžná cena
174,90 Kč 437,25 Kč/kg

Značka: Nowaco

Země původu:
Čína
Popis produktu

Balení obsahuje cca 4 kusy ryby (svíčková) o průměrné hmotnosti 100 g.

Aljašská treska je bělomasá ryba s nízkým obsahem tuku (do 1%). Maso je pevné, chuť jemná, typicky rybí.

  • Odloveno v moři.
  • Oblast odlovu FAO 61 - severozápadní Tichý oceán.
  • Kategorie lovného zařízení: vlečné sítě.

Výborně se hodí ke smažení, dušení, zapékání i obalování. představuje nejvyšší část filetu ryby bez ocasní a břišní části. Výborně se hodí k přípravě v páře se zeleninou, k jemnému opečení nebo zapečení.

Výrobek je označen certifikátem MSC. Marine Stewardship Council (Námořní dozorčí rada) je nezisková organizace, která si klade za cíl zavádět principy trvale udržitelného rybolovu a využívání plodů moře. Normy se netýkají pouze množství a druhů vylovených ryb, ale i způsobu a oblastí lovu, zpracování a označení výrobku. MSC tedy pokrývá celý řetězec – od vylovené ryby, přes zpracování, až po obal, ve kterém jsou dary moře prodávány.

Firma Bidfood byla prvním držitelem tohoto prestižního certifikátu v České republice.

O ZNAČCE

Náš příběh vám možná bude znít jako pohádka, ale vězte, že my tu pohádku žijeme už 30. rokem. Za všechno může jeden inzerát, který si podala dánská firma Nowaco v roce 1990 do československých novin. Mohl znít přibližně takto: Hledáme partnera pro obchodní zastoupení naší společnosti v Československu. Začali jsme doslova na zelené louce: v jedné kanceláři, bez auta, bez skladu, s jedním zaměstnancem. Podepsali jsme první smlouvy na vývoz másla, hovězího a drůbežího masa a věřili jsme, že všechno dobře dopadne...

Začali jsme sklízet první plody úspěchu, a tak v roce 1992 bylo založeno Nowaco Czechoslovakia s.r.o. Přestěhovali jsme se z jedné kanceláře do větších prostor a koupili první ojeté auto. K máslu, kuřatům a hovězímu masu přibyly hranolky, chlazená šunka a dovoz ryb. Poté přišli na řadu vlastní skladovací prostory, včetně první mrazírny, kterou jsme nechali postavit v Kralupech nad Vltavou. Tam jsme také v roce 2004 odstartovali zpracovnu čerstvých i zmrazených ryb. 

Naší základní myšlenkou, se kterou se obracíme ke každému zákazníkovi, je poctivý přístup, čerstvost surovin a kvalita zpracování. Nabízíme širokou paletu jednotlivých produktů, ale i hotových jídel, u kterých sázíme na tradiční české receptury. Jejich příprava je jednoduchá a výsledek více než působivý.

Začínali jsme doslova od nuly a podařilo se nám vybudovat silnou značku, na což jsme pyšní, ale ještě více jsme hrdí jsme na vás, naše zákazníky. Bez vás by značka Nowaco nebyla nikdy tam, kde je v dnešních dnech. Děkujeme vám a přejeme si, abyste s námi nikdy neztratili dobrou chuť.

 

 

Adresa dodavatele
Bidfood Czech Republic s.r.o. V Růžovém údolí 553, 278 01 Kralupy nad Vltavou, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

TRESKA ALJAŠSKÁ (Theragra chalcogramma). 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 337 kJ
Energetická hodnota 80.5 kcal
Tuky 0.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Bílkoviny 18.3 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055379