0
K pokladně

Blue Mauritius 40%

700 ml
Běžná cena
1 299,00 Kč 1 855,71 Kč/l

Značka: Blue Mauritius

Země původu:
MU
Popis produktu

Blue Mauritius Gold Rum pochází ze stejnojmenného ostrova Mauricius. Jedná se o melasový rum, destilovaný při 95%. Melasa před destilací zraje 36 hodin.

Bílý alkohol je následně zredukován na 60%, míchaný a uschován do sudů po portském, což postupně vytváří jeho přirozenou chuť a zároveň eliminuje hořkost, jinak typickou pro zrající alkohol. Během necelého roku je proces ustálení barvy dokonaný. Je důležité upozornit na fakt, že macerace, blendování a ostatní procesy, jsou vždy prováděny v malých množstvích, aby se zabránilo rozdílům mezi jednotlivými várkami.

Důsledkem studené filtrace se po čase mohou objevit malé sedimenty, které nijak neovlivňují kvalitu produktu. Při výrobě se nepoužívá homogenizace ani žádné chemické procesy, proto je výsledný produkt tak naturální, jak to jen jde.

Použité jsou výlučně přírodní aromata nejvyšší kvality. Vzácná tekutina je následně prolita do těžkých francouzských lahví.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před slunečním světlem
Název a adresa výrobce
DP Brands s.r.o., CHARVATSKÁ 4, BRNO, 612 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055125