0
K pokladně

Pekařství Balabán Raženka slunečnicová

275 g
Běžná cena
26,90 Kč 97,82 Kč/kg

Značka: Pekařství Balabán

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
běžné pečivo
Popis produktu

Pekařství Balabán Raženka slunečnicová 275 g.


O dodavateli

Firma PEKAŘSTVÍ BALABÁN má dlouholetou rodinnou tradici. Již od roku 1998, kdy Jiří Balabán firmu založil, nabízí výrobu pekařských produktů 7 dní v týdnu. V naší nabídce máme chleby a chlebové výrobky, běžné pečivo, speciální vícezrné pečivo, jemné pečivo, listové a plundrové pečivo i výrobky zdravé výživy, několik druhů cereálního pečiva a žitné i celožitné chleby. Pečeme nejenom klasické koláče, buchty, vánočky, ale také svatební koláče, třené táče, perník a mnoho druhů dalších výrobků pro slavnostní příležitosti.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před slunečním světlem
Název a adresa výrobce
Pekařství Balabán s.r.o., DLOUHÁ 4, VEVERSKÁ BÍTÝŠKA, 664 71
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka, voda, sádlo, pražená sladová mouka, sůl, pšeničná sladová mouka, emulgátorE472, sojový lecitin, sušená syrovátka, zahušťovadlo dextroza, stabilizátor E450, látka zlepšující mouku, kyselina askorbová posyp: slunečnicové semínka.

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054951