0
K pokladně

ALNATURA BIO Zeleninová směs letní

300 g
Běžná cena
53,90 Kč 179,67 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu

Pestrá směs zeleniny z ekologického zemědělství. Mrkev, květák, hrášek a fazolky se ihned po sklizni umyjí, roztřídí a hluboce zmrazí. To znamená, že jejich výživové hodnoty a přirozená chuť jsou z velké části zachovány.

Letní zelenina Alnatura je vynikající jako příloha nebo jako přísada do smažených pokrmů. Veškerá zelenina z této směsi je pěstována v souladu se směrnicemi Bioland.

  • kvalita Bioland
  • z Německa
  • čerstvě sklizené, hluboce zmrazené
  • přírodní chuť

Doporučení k přípravě

V hrnci: mraženou letní zeleninu dáme do hrnce s 2-3 lžícemi vody a přivedeme k varu, podle potřeby osolíme. Poté vaříme při střední teplotě cca 6-8 minut. Několikrát promícháme.

V mikrovlnné troubě: mraženou letní zeleninu vložte se 3 lžícemi vody do nádoby vhodné do mikrovlnné trouby s víkem a zahřívejte asi 5 minut při výkonu 600 wattů. Jednou promíchejte a vařte dalších 5 minut.

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

  • 100% organické ingredience
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
  • vývoj produktů s externími odborníky
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelenina (v různém váhovém poměru: květák, hrášek, fazolové lusky), mrkev z ekologického zemědělství (Může obsahovat: LEPEK, SÓJOVÉ BOBY, MLÉKO, CELER).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 145 kJ
Energetická hodnota 34 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 4.8 g
Z toho cukry 3.5 g
Bílkoviny 2.1 g
Sůl 0.04 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054911