0
K pokladně

ALNATURA BIO Tyčinka ovocná banán a jablko

23 g
Běžná cena
29,90 Kč 1 300,00 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu

Jemná tyčinka pro děti od 3 let: 61 procent ovoce, celozrnné pšeničné vločky a celozrnná ovesná mouka z ní činí oblíbenou svačinku pro malé i velké. Tyčinka svou jemnou sladkost získává výhradně z ovocných ingrediencí (složky přirozeně obsahují cukr), dvě oplatky navíc zabraňují lepkavým dětským prstíkům. Všechny ingredience pro banánovo-jablečnou tyčinku Alnatura pocházejí z ekologického zemědělství.

  • BIO kvalita
  • od 3 let
  • sladkost pouze z ovocných složek (složky přirozeně obsahují cukr)
  • s 61 procenty ovoce

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

  • 100% organické ingredience
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
  • vývoj produktů s externími odborníky
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 250 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 250 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Banánové vločky 31 %, koncentrovaná jablečná šťáva 30 %, PŠENIČNÉ VLOČKY MLETÉ 18 %, OVESNÉ VLOČKY 11 %, palmový tuk, oplatka (PŠENIČNÁ MOUKA, bramborový škrob) z ekologického zemědělství (Může obsahovat: SÓJA, SKOŘÁPKOVÉ PLODY).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1553 kJ
Energetická hodnota 368 kcal
Tuky 8.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4 g
Sacharidy 63.9 g
Z toho cukry 41 g
Bílkoviny 5 g
Sůl 0.03 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054795