0
K pokladně

ALNATURA BIO Med květový

500 g
Běžná cena
160,90 Kč 321,80 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Evropská unie / mimo EU
Popis produktu

Květinově aromatický organický vícekvětý med s jemnou vůní a zlatožlutou barvou. Jeho krémová konzistence z něj dělá ideální pomazánku, která je vhodná i na slazení při pečení nebo nápojů. Včelaři, kteří vyrábějí vícekvětový med Alnatura, pracují v souladu s přísnými předpisy ekologického nařízení ES.

  • BIO kvalita
  • květinově aromatická chuť, jemná vůně, zlatožlutá barva, krémová konzistence
  • jako pomazánka ke slazení při pečení a nápojů

Krystalizace medu je přirozený proces, který nemá vliv na jeho kvalitu a ke kterému u každého medu dojde dříve či později.

O výrobci   

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes.  

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.   

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura  

  • 100% organické ingredience 
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland 
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru 
  • vývoj produktů s externími odborníky 
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné 
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné 

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.   

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Med květový.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1275 kJ
Energetická hodnota 300 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 75 g
Z toho cukry 75 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054680