0
K pokladně

Fine Life Med medvídek

250 g
Běžná cena
52,90 Kč 211,60 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Květový med v oblíbeném balení ve formě medvídka s praktickým dávkovačem. Květový med vzniká z nektaru květů, který včely v úle dále zpracovávají. Tento med zpravidla rychle krystalizuje a má světlejší barvu, chuť je výrazně sladká, jeho využití je jako oblíbené přírodní sladidlo do čaje, ale také do některých receptů, nebo se dá jíst samotný na krajíci chleba.

 

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě do +25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Med květový

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1394 kJ
Energetická hodnota 333 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 82 g
Z toho cukry 80 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1053346