Milí zákazníci, aktuálně se potýkáme s problémy s platbou kartou. Moc se omlouváme za případné komplikace. Intenzivně makáme na tom, aby bylo znova všechno tiptop.

0
K pokladně

ARO Sandwich Biscuit Sušenky s krémovou náplní

500 g
Běžná cena
64,90 Kč 129,80 Kč/kg

Značka: ARO

Země původu:
Německo
Popis produktu

Sandwich Biscuit Sušenky s krémovou náplní.

ARO – levně, ale kvalitně.

Značka ARO je privátní značkou makro.  ARO nabízí široký sortiment potravinového i spotřebního zboží. V každém sektoru zboží má ARO svého zástupce, jako cenově výhodnější variantu známých značek. Veškeré produkty se vyrábějí ve standardní a stálé kvalitě odpovídající mezinárodním směrnicím.

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před slunečním světlem.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, rostlinné tuky (palmový, palmojádrový, kokosový v různém poměru), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (5,5%), glukózový sirup, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné), jedlá sůl, sušené odstředěné MLÉKO, sušená syrovátka (MLÉKO), regulátor kyselosti (uhličitany sodné)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2037 kJ
Energetická hodnota 485 kcal
Tuky 20 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 12 g
Sacharidy 69 g
Z toho cukry 36 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 0.3 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054378