0
K pokladně

Monin Lemonade Mix koncentrát

1 l
Běžná cena
139,90 Kč 139,90 Kč/l

Značka: Monin

Země původu:
Francie
Popis produktu

MONIN LEMONADE MIX

Původ:

Co by mohlo z pečlivě vybraných sicilských citrónů vzniknout užitečnějšího nežli koncentrát určený ke snadné, rychlé přípravě osvěžujících domácích citronád?

Kdykoli začnou letní teploty atakovat hodnoty typické spíše pro pláže přímořských letovisek, je orosená sklenice chladivé, sladkokyselé citronády jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak si poradit s žízní a únavou. Díky Monin Lemonade Mix je to nyní i jeden z nejsnadnějších letních nápojů, který díky kombinovatelnosti s dalšími ovocnými, bylinnými nebo květinovými příchutěmi vedle kasické verze nabízí i nesčetné množství chuťových variant.

Připravte si džbán typické chladivě svěží citronády a rozdělte se o něj v horkém letním dni se svými přáteli. Díky MONIN Lemonade Mix snadno, kdekoli a kdykoli.

Barva:

Lehce zakalená žlutá

Chuťové vlastnosti:

Vůně čerstvě vymačkané citronové šťávy, chutˇ nakyslá s dlouhým mírným citronovým dozvukem

Tipy:

MONIN Lemonade Mix je jedním z těch produktů, které zkrátka musíte mít! Stěží naleznete lepší základ pro drinky zahánějící žízeň kdykoli v průběhu dne, pro jakýkoli typ hostů. Jeho kombinovatelnost s dalšími sirupy z něj dělá univerzální prostředek k dodání žádané letní svěžesti. Fakt, že je navíc velmi málo kalorický (necelých 100 cal v drinku 0,3l), je jen vítanou nízkokalorickou třešinkou na nízkokalorickém dortu….

Použití:

  • Limonády/citronády
  • Frozen drinky
Adresa dodavatele
ZANZIBAR, s.r.o., GEN. KLAPÁLKA 1547, KLADNO, 272 01
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před slunečním zářením
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 196 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 196 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
voda, cukr, kyselina: kyselina citronová, koncentrovaná citronová šťáva, přírodní aroma, přírodní citronovo limetková příchuť s jinými přírodními aromaty, konzervant E202, emulgátory: arabská guma, xanthan, E445, Citronové šťávy 7%

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 68 kcal
Sacharidy 15.2 g
Z toho cukry 15.2 g
Sůl 0.03 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1054243