0
K pokladně

Monin Purée Fruit maracuja sirup

1 l
Běžná cena
389,90 Kč 389,90 Kč/l

Značka: Monin

Země původu:
Francie
Popis produktu

Vítejte ve světě svěžích kreací s neodolatelným puncem exotiky. Le Fruit de MONIN Maracuja, pyré tmavě oranžové barvy se svěží ovocnou vůní a sladko kyselou chutí, si vás v okamžiku podmaní. Využít jej můžete při přípravě nápojů všeho druhu, dezertů či omáček.


Zajímavost o produktu: 
Víte, že existují dva navenek barevně rozdílné druhy marakuji? Jasně žlutá odrůda marakuje (také známá jako zlatá marakuja), která může narůst až do velikosti grapefruitu a tmavě fialová odrůda, která je menší než citron a její slupka je suchá a svraštěná.


Tip:
To pravé do vašeho punče.


O výrobci: 
Francouzská firma MONIN S.A. je nezávislý rodinný podnik s tradicí od roku 1912. Ochucené sirupy, likéry a ovocné koncentráty té nejvyšší kvality exportuje do více než 140 zemí světa.

 

 

Adresa dodavatele
ZANZIBAR, s.r.o., GEN. KLAPÁLKA 1547, KLADNO, 272 01
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, při pokojové teplotě, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladu, spotřebujte do 4 týdnů
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

cukr, voda, koncentrované maracuja pyré, přírodní aromata, citronan sodný, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1464 kJ
Energetická hodnota 350 kcal
Sacharidy 85.2 g
Z toho cukry 85.2 g
Bílkoviny 1.6 g
Sůl 0.49 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1041171