0
K pokladně

Metro Chef Tlačenka

cca 1.5 kg
Běžná cena
217,35 Kč 144,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tradiční zabijačková pochoutka z vepřového masa, vývaru a směsi koření. Vynikající nakrájená na kolečka podávaná s octem, cibulí s pečivem.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 – 5 °C
Název a adresa výrobce
STEINEX a.s., ZÁMECKÁ 2019/13, KUŘIM, 664 34
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 80 %, vepřové kůže 16 %, vepřový vývar, jedlá sůl, jodid draselný, česnek, pepř černý, majoránka. Plněno do nejedlého obalu. MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 871 kJ
Energetická hodnota 210 kcal
Tuky 17 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6 g
Sacharidy 0.14 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 14 g
Sůl 1.8 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1053583