0
K pokladně

Metro Chef Olej olivový chilli

250 ml
Akční cena 109,90 Kč
od 3 ks
114,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
134,90 Kč 539,60 Kč/l

Značka: Metro Chef

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Dresink smíchaný z extra panenského olivového oleje a čili. Extra panenský olej se získává lisováním plodů za studena, bez chemických úprav, čímž si zachovává největší množství živin a vitamínů. Tento olej lze využít v teplé kuchyni, neměl by však překračovat 180°C. Nejčastěji se tedy využívá jako dochucovadlo salátů, při přípravě marinád a zálivek. Přidané aroma z čili pak dodává extra vůni a příchuť každému pokrmu.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Název a adresa výrobce
METRO INTERNATIONAL SUPPLY GmbH, SCHLUETERSTRASSE 1, DUESSELDORF, 40235
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extra panenský olivový olej* (98,7%), sušené chilli (1 %), přírodní aroma chilli papriček (0,3%). *Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 3389 kJ
Energetická hodnota 824 kcal
Tuky 92 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 14 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1053406