0
K pokladně

Terra Creta Extra panenský olivový olej Platinum

500 ml
Původní cena
439,90 Kč
359,90 Kč 719,80 Kč/l

Značka: Terra Creta

Země původu:
Řecko
Zákonný název
Extra panenský olivový olej Platinum
Popis produktu

"Platinum" prémiový extra panenský olivový olej s nízkou kyselostí.

O značce 

Terra Creta  Řecká značka olivových olejů Terra Creta je na trhu již od roku 2001 a její extra panenský olivový olej patří k nejoceňovanějším řeckým olivovým olejům v rámci TOP 10 světového žebříčku nejlepších olivových olejů.   Terra Creta disponuje jedním z nejmodernějších výrobních závodů v Řecku, který umožňuje vysokou kapacitu produkce díky inovativnímu a šetrnému výrobnímu zařízení pro lisování olivového oleje za studena.   Terra Creta si zakládá nejen na nejvyšší a konzistentní kvalitě, ale klade velký důraz také na udržitelnost své produkce a v neposlední řadě na transparentnost, která umožňuje kdykoli zpětně dohledat původ a výrobu olivového oleje. 

O dodavateli 

KVALITNÍ POTRAVINY ATI DELICATES  Společnost  Flexibilní, středně velká a rostoucí společnost založená na rodinných principech. Portfolio  Orientace na velmi kvalitní potraviny zejména z oblasti Středomoří. 8 produktových kategorií včetně 3 vlastních ATI značek. Zahrnující 5 silných mezinárodních značek. Obchod  Dovoz z Řecka, Itálie, Španělska, Francie a dalších světových zemí. Distribuce do mezinárodních řetězců a nezávislého trhu ve 2 zemích (ČR a SR).

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu, 5 - 25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 3404 kJ
Energetická hodnota 828 kcal
Tuky 92 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071337