0
K pokladně

Rio Mare Tuňák Italian chilli

130 g
Akční cena 59,90 Kč
od 3 ks
62,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
74,90 Kč 576,15 Kč/kg

Značka: Rio Mare

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Nejkvalitnější tuňákové maso ve spojení s italským chilli z Kalábrie Vám zaručeně přinese výborný chuťový zážitek s pikantním nádechem.
 
O výrobci

Italská společnost Rio Mare nabízí tuňáka výjimečného pro kvalitu masa, které má vždy nádech mořské soli a středomořského olivového oleje. Původ každého kousku je možné dohledat, a to od chvíle odlovu až po umístění na pulty obchodu. Ryby jsou zpracovány nedaleko místa odlovu a následně zakonzervovány v nejmodernějším závodě svého druhu v Evropě v italském Cermenate v provincii Como.  

Zajímavost

Velké rybářské lodě, které se používají k odlovu tuňáků se nazývají traulery. Na délku mohou měřit více jak 100 metrů. Jsou už vybaveny chladírenskými boxy, aby se ryby uchovávaly v maximální čistotě.  

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
BOLTON ALIMENTARI S.p.A., Cermenate, Italy
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Tuňák pruhovaný - Euthynnus (Katsuwonus) pelamis, olivový olej, jedlá sůl, chilli paprička (země původu: Itálie) 0,1%, aromata.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1339 kJ
Energetická hodnota 323 kcal
Tuky 27 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5 g
Bílkoviny 20 g
Sůl 1.2 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000472