0
K pokladně

Domestos Aroma Lux Hibiscus oil&Wild Berries tuhý WC blok 3x55g

3 ks
Běžná cena
134,90 Kč 44,97 Kč/ks

Značka: Domestos

Země původu:
Srbsko
Popis produktu

Ovocné a květinové aroma WC bloků Domestos hraje na intenzivní květinové kytici jemně smíchané s bergamotem, v kombinaci s povznášejícími tóny šťavnatých lesních plodů. Silné zadní tóny vanilky a krémových dřevin tuto vůni podtrhují silou a smyslností.

WC bloky Domestos Aroma Lux s koncentrovanými oleji pro odstranění pachu a postupné uvolňování vůně - 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Chcete, aby vaše toaleta voněla neustále, i mezi pravidelným důkladným úklidem? Přinášíme proto WC bloky Aroma Lux obsahující vysoce koncentrované vonné oleje, které pomáhají snižovat pachy a postupně uvolňují intenzivní vůni díky obsahu koncentrovaných vonných olejů. Prevence před vodním kamenem. Dlouhotrvající svěžest, lesk a hygienická čistota. Síla v každém spláchnutí.

Udržování vůně a čistoty vašeho WC nebylo nikdy tak snadné jako s revolučními závěsnými WC bloky Domestos Aroma Lux.

S každým jednotlivým spláchnutím vytváří WC blok Aroma Lux aktivní pěnu, která pomáhá udržovat toaletu čistou, brání tvorbě vodního kamene a zároveň uvolňuje svěží a dlouhotrvající vůni. 

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné brýle nebo obličejový štít.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P310 Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.
P302 PŘI STYKU S KŮŽÍ:
P352 Jemně omyjte velkým množstvím vody.
P305 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: P338 Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P351 Několik minut opatrně oplachujte vodou.

O ZNAČCE

Domestos je značka založena v Británii v roce 1920 a na začátku se prodávala po domech od dveří ke dveřím. Dnes patří pod společnost Unilever a je jednou z nejvyhledáva­nějších značek mezi čistícími prostředky. Proslavila se čistícím prostředkem na záchodové mísy, ale v nabídce má prostředky na vodní kámen, čističe odtoků a potrubí, bělící sprej a jiné.

 

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

30 % a více aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfum, fosforečnany, aromatické uhlovodíky, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1052815