0
K pokladně

Lindt Nuxor Hořká čokoláda s lískovými ořechy

165 g
Běžná cena
189,90 Kč 1 150,91 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Švýcarsko
Popis produktu

Dopřejte si po náročném dni, nebo prostě jen tak, kousek lahodného potěšení s Nuxor Hořkou čokoládou s lískovými ořechy.

O výrobci

Švýcarští Mistři čokolády LINDT, hnáni touhou po opravdu kvalitní čokoládě a vášní pro dokonalost, vyvíjejí a zdokonalují své tajné receptury již od roku 1845. Začínají výběrem nejlepších surovin, nejkvalitnějších ingrediencí a končí výjimečnými čokoládovými kreacemi LINDT, které potěší všechny bez rozdílu věku.

Společnost se řídí přísnými pravidly etiky a udržitelnosti, svými programy nejen zlepšují kvalitu kakaových bodu, zvyšují výnosy sklizně, ale také podporují pěstitele kakaa školícími kurzy a dalšími různými projekty rozvoje infrastruktury. Přispívají ke zlepšování pracovních podmínek a životní úrovně pěstitelů.

  

 

 

Adresa dodavatele
Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o., Karolinská 1, 186 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 15-20°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 246 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 246 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

LÍSKOVÉ OŘECHY 36,4%; cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sušené plnotučné MLÉKO, bezvodý MLÉČNÝ tuk, MANDLE, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, aroma: vanilin. Hořká čokoláda: Obsah kakaové sušiny nejméně 48%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2508 kJ
Energetická hodnota 600 kcal
Tuky 43 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 35 g
Z toho cukry 30 g
Bílkoviny 9 g
Sůl 0.05 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1052581