0
K pokladně

Lindt Lindor Double Chocolate

200 g
Běžná cena
194,90 Kč 974,50 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Mléčná a hořká čokoláda s jemnou tekutou náplní (44 %).

O výrobci

Švýcarští Mistři čokolády LINDT, hnáni touhou po opravdu kvalitní čokoládě a vášní pro dokonalost, vyvíjejí a zdokonalují své tajné receptury již od roku 1845. Začínají výběrem nejlepších surovin, nejkvalitnějších ingrediencí a končí výjimečnými čokoládovými kreacemi LINDT, které potěší všechny bez rozdílu věku. Společnost se řídí přísnými pravidly etiky a udržitelnosti, svými programy nejen zlepšují kvalitu kakaových bodu, zvyšují výnosy sklizně, ale také podporují pěstitele kakaa školícími kurzy a dalšími různými projekty rozvoje infrastruktury. Přispívají ke zlepšování pracovních podmínek a životní úrovně pěstitelů.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a při teplotě 15-20°C.
Název a adresa výrobce
Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o., Karolinská 1, 186 00 Praha 8, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 275 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 275 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, rostlinné tuky (kokosový a palmojádrový v různém poměru), kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné MLÉKO, sušené odstředěné MLÉKO, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, LAKTÓZA, bezvodý mléčný tuk, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, extrakt z JEČNÉHO sladu, přírodní aroma, jedlá sůl, aromata a vanilkový lusk.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2626 kJ
Energetická hodnota 633 kcal
Tuky 50 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 37 g
Sacharidy 38 g
Z toho cukry 36 g
Bílkoviny 5.6 g
Sůl 0.19 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1070054