Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Weleda Sprchový gel Energy

200 ml
Původní cena
229,90 Kč
175,90 Kč 879,50 Kč/l

Značka: Weleda

Země původu:
Švýcarsko
Popis produktu

Probuďte své smysly přívalem energie. Získejte novou energii díky povzbuzující 100 % přírodní vůni zázvoru, citronely a cedrového dřeva.

Sprchový gel pečuje o vaše smysly a zároveň jemně myje pokožku díky obsahu rostlinných tenzidů. 

Biodegradabilní složení. Povzbuzující vůně vědecky potvrzena. Složení dermatologicky testováno.

Vhodné pro vegany. 

Přípravek je nositelem certifikátu NATRUE.

POUŽITÍ

Během sprchování či koupele ho vmasírujte do pokožky celého těla.

 

O ZNAČCE

Od založení v roce 1921 je společnost Weleda ve všech svých obchodních činnostech společensky, environmentálně a ekonomicky odpovědná – od nákupu surovin přes výrobu kosmetických a farmaceutických výrobků až po balení a distribuci. Společnost Weleda také pěstuje léčivé rostliny a provozuje vlastní zařízení na výrobu tinktur, kde probíhá další zpracování surovin destilací, extrakcí nebo potencováním. I když se některé z našich metod postupem času měnily, vždy jsme věřili sobě, našim zakladatelům a našim hodnotám. 

 

Adresa dodavatele
WELEDA, spol. s r.o., Lidická 336/28, 15000 Praha 5
Skladovací podmínky
Nevystavujte přímému slunci.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, Alkohol, Disodium cocoyl glutamate, Coco-glukosid, Glycerin, Parfém, Xantanová guma, Sodium Cocoyl Glutamate, Kyselina mléčná, Kyselina citronová, Tokoferol, Lecitin, Glyceryl oleát, Hydrogenované palm glyceridy citráty, Askorbyl palmitát, Limonen, Linalol, Citronelol, Geraniol, Citral.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047903