0
K pokladně

Biolit Sprej proti létajícímu hmyzu

400 ml
Běžná cena
109,90 Kč 274,75 Kč/l

Značka: Biolit

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Biolit® proti létajícímu hmyzu.

Insekticidní aerosol poskytuje dlouhotrvající ochranu a okamžitý účinek proti mouchám, komárům, vosám, sršňům a jinému létajícímu hmyzu.

Díky účinnému složení spolehlivě zahubí létající hmyz a ochrání celý váš dům.

Návod pro použití: Před použitím protřepte. Otočte dýzu nádobky směrem od obličeje a stiskněte aplikátor. Nádobku držte v co nejvíce vzpřímené poloze. Přípravek nemusíte stříkat přímo na létající hmyz, protože hmyz usmrtí přípravek rozptýlený ve vzduchu. Zavřete dveře a okna. V průměrně velké místnosti (30 m3 ) stříkejte přípravek pomalým širokým pohybem 8-10 sekund. Postupujte od středu místnosti zpět ke dveřím. Nasměrujte aerosol do všech oblastí v místnosti. Držte nádobku ve vzdálenosti 1 m od interiérových stěn, tkanin a nábytku. Nezdržujte se v místnosti s aplikovaným přípravkem. Místnost nechejte uzavřenou 15 minut. Před opětovným vstupem ji důkladně vyvětrejte. Když chcete hmyz rychle zlikvidovat, nastříkejte přípravek přímo např. na poletující vosy, sršně, zachovejte zase vzdálenost 1 m od interiérových stěn, tkanin a nábytku.

BIOCIDNÍ PRODUKT

Výrobky, které jsou určeny k hubení konkrétních škůdců – například antimikrobiální výrobky, které zabíjí mikroorganismy nebo insekticidy určené pro použití proti hmyzu – jsou v Evropské unii regulovány velkým počtem směrnic a předpisů, včetně předpisu o biocidních přípravcích. Nazývají se „biocidy“ a zahrnují širokou řadu položek, například dezinfekcí, antibakteriálních čisticích prostředků, insekticidů a repelentů.

Biocidy zahrnují jednu nebo více „účinných složek“ – látek, které hubí daného škůdce – a také inertní složky, například stabilizátory, hnací plyny, vůně nebo další položky, které složení doplňují. Abychom si maximálně objasnili biocidy a také dodržovali konzistentní přístup týkající se vládních požadavků, popisy registrovaných výrobků na této stránce používají výše uvedený formát. Účinná složka je uvedena navrchu a další (inertní) složky jsou níže.Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

O VÝROBCI SC JOHNSON

Jako rodinná firma fungující již 135 let víme, že dnešní rozhodnutí utvářejí zítřejší svět. Od složek v našich výrobcích až po způsob, jakým podnikáme, se ze všech sil snažíme dělat každý den to, co je pro lidi, planetu a následující generace nejlepší.

VE SPOLEČNOSTI SC JOHNSON SE ZE VŠECH SIL SNAŽÍME:
• mít úctu k lidem a podporovat všeobecná lidská práva.
• dodržovat všechny místní zákony a předpisy týkající se produktů a jejich výroby.
• vybírat si složky a používat náš proces Greenlist™ SC Johnson.
• omezovat emise, odpady a využívání fosilních paliv a minimalizovat skládkování.
• dosáhnout do roku 2020 nulového odlesňování, a to tím, že budeme využívat udržitelné zdroje celulózy, papíru, obalových materiálů a palmového oleje.
• přispívat našim hostitelským komunitám prostřednictvím filantropie a dobrovolnictví.

Bezpečnostní upozornění:

H222 – Extrémně hořlavý aerosol.
H229 – Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.
H411 – Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
ESPACE velkoobchd drogerie s.r.o., Steinerova 604/12, Praha 11 - Háje, 149 00 Praha 415, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv pro zvířata. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Účinné látky: 0,125 g 1R-trans-fenothrinu a 0,1 g prallethrinu ve 100 g přípravku.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047240