0
K pokladně

Red Bull Energy drink 12x250ml

12 ks
Běžná cena
459,90 Kč 38,32 Kč/ks

Značka: Red Bull

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Energetický nápoj - vysoký obsah kofeinu. Syceno. Pasterováno. Red Bull je funkční nápoj, který vám dává křídla kdykoliv je potřebujete. 

Balení obsahuje 12 x 250 ml v plechu.

RED BULL DÁVÁ KŘÍÍÍDLA

Inspirován funkčními nápoji Dálného východu, založil v polovině 80. let Dietrich Mateschitz společnost Red Bull. Nejen že vytvořil nový produkt, ale také naprosto unikátní marketingový koncept. Red Bull Energy Drink se začal prodávat 1. dubna 1987 v Rakousku. Tehdy se zrodila zcela nová produktová kategorie - energetické nápoje.

KDY HO PÍT

Red Bull Energy Drink je celosvětově ceněný, vrcholovými sportovci, studenty, ve vysoce náročných profesích a také při dlouhých jízdách.

CO JE UVNITŘ PLECHOVKY

Kofein: Kofein znaly už starověké civilizace. Konzumovali ho z přírodních zdrojů jako je čaj, káva, kakaová zrna nebo kolové ořechy a oceňovali jeho stimulující účinky na lidské tělo.

Taurin: Taurin je aminokyselina, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle a je příromna v běžné každodenní stravě. Je součástí řady běžných biologických procesů.

Vitamíny skupiny B: Vitamíny jsou základní výživové prvky, které jsou potřebné pro zachování normálních tělesných funkcí.

Cukry: Cukr v Red Bull Energy Drink pochází z cukrové řepy.

Alpská voda: Přirozeně, voda je pro Red Bull hlavní ingrediencí.

Výživové údaje -vitamíny  na  100 ml
Niacin 8 mg (50%) NRV
Kyselina pantothenová 2 mg (33%*) NRV
Vitamín B6 2 mg (143%*) NRV
Vitamín B12 2 µg (80%*) NRV

NRV = Denní referenční hodnoty příjmu

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0-35 °C
Název a adresa výrobce
Red Bull GmbH, Am Brunnen, 15330 Fuschl am See
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, sacharóza, glukóza, kyselina (kyselina citronová), oxid uhličitý, taurin (0,4 %), regulátor kyselosti (uhličitany sodné, uhličitany hořečnaté), kofein (0,03%), vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, B6, B12), aroma, barviva (karamel, riboflavin).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 194 kJ
Energetická hodnota 46 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 11 g
Z toho cukry 11 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004782