0
K pokladně

Dentalife S kuřetem

40 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
41,90 Kč 1 047,50 Kč/kg

Značka: Dentalife

Země původu:
Německo
Popis produktu

Doplňkové krmivo pro dospělé kočky.

Křupavá porézní textura pochoutky efektivně čistí i špatně dostupné zuby.
Vědecky dokázáno, že omezuje tvorbu zubního kamene. Díky porézní textuře obklopuje zub ze všech stran. S vápníkem, taurinem a bez přidaných barviv.

Krmný návod: Pro optimální výsledky podávejte dospělé kočce o hmotnosti 2,5 kg 17 kousků denně. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Pro zdraví vaší kočky dodržujte krmný návod a patřičně upravte dávku běžně podávaného krmiva. Dohlížejte na svou kočku během podávání pochoutky.

O ZNAČCE

Jsme přesvědčeni, že pokud lidé a zvířata žijí společně, jejich životy to jednoznačně obohacuje. Této myšlence podřizujeme všechny naše činnosti již od roku 1904, kdy William H. Danforth založil značku Purina. Je základem veškerého našeho úsilí a promítá se do všech produktů, které nabízíme našim zákazníkům na celém světě.

Značka PURINA®, jak ji dnes v Evropě známe, stojí na pevných základech tří renomovaných společností zabývajících se péči o domácí mazlíčky: PURINA, Spillers a Friskies. Každá z nich má vlastní bohatou historii a každá má lví podíl na tom, že se PURINA stala nejvýznamnější společností v oblasti výživy domácích mazlíčků. Zajímají vás podrobnosti? Dále se o historii konkrétních značek dozvíte více.

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a výrobky živočišného původu (20 % sušených drůbežích bílkovin, z toho 4 % z kuřete), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, ryby a vedlejší výrobky z ryb, glycerol, kvasnice Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit. A: 32000 vit. D3: 1000 vit. E: 950 mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 100) jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,5) síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 15) síran manganatý monohydrát: (Mn: 47) síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 150) seleničitan sodný: (Se: 0,14) Antioxidanty.

Analytické složky:
protein: 35 %
obsah tuku: 13,1 %
obsah anorganických látek: 9 %
hrubá vláknina: 3,6 %
vápník: 1,7 %
taurin: 1800 mg/kg

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1045372