0
K pokladně

Pfanner 100% BIO zeleninový nápoj z červené řepy mléčně kvašený

500 ml
Akční cena 59,90 Kč
od 3 ks
74,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
88,90 Kč 177,80 Kč/l

Značka: Pfanner

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Pfanner Bio červená řepa je 100% zeleninová šťáva, která je mléčně zkvašená. Vybraná sklizená červená řepa se šetrně vylisuje na tuto šťávu a jemně se zahřeje. 

O ZNAČCE
Pfanner je rakouská značka ovocných nápojů a gastronomických produktů, soustředěná především na džusy a kvalitní ovocné šťávy. Filozofie firmy je jednoduchá. Je třeba dát do práce to nejlepší, aby se mohly z darů přírody vyrobit ty nejhodnotnější produkty. Proto se Pfanner snaží neustále inovovat, zlepšovat a optimalizovat své výrobky a výrobní procesy. Tato cesta se osvědčuje. Během 160 let získala firma Pfanner důvěru milionů spotřebitelů.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovejte v chladničce (při 6°C) a spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
Hermann Pfanner Getränke GmbH, A-6923 Lauterach, Austria
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

BIO šťáva z červené řepy mléčně kvašená.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 180 kJ
Energetická hodnota 43 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 8.5 g
Z toho cukry 8 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004416