0
K pokladně

Nestea Lemon černý ledový čaj

1.5 l
Běžná cena
44,90 Kč 29,93 Kč/l

Značka: Nestea

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Ledový čaj s příchutí citronu, s cukrem a sladidlem - ochucený nealkoholický nápoj, s extraktem z černého čaje, nesyceno, pasterováno.

O VÝROBCI

Společnost Nestea nabízí řadu čajových výrobků v běžných i dietních formách, včetně tekutých a práškových čajových koncentrátů, čajů k mražení a hotových nápojů v lahvích v obchodech a prodejních automatech. Nápoje se vyrábějí v různých příchutích podle jednotlivých zemí.

Skladovací podmínky
Skladujte na tmavém místě. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Případný sediment pochází z čaje.
Název a adresa výrobce
Ekoland Sp.z o.o. . ul. Strefowa 2 43-100 Tychy Poľsko
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 241 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 231 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, cukr, fruktóza, regulátory kyselosti: kyselina citronová a citronany sodné, citronová šťáva z koncentrátu (0,1 %), extrakt z černého čaje (0,08 %), přírodní citronová aromata s jinými přírodními aromaty, antioxidant: kyselina L-askorbová, sladidlo: steviol-glykosidy.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 78 kJ
Energetická hodnota 18 kcal
Tuky 0.5 g
Sacharidy 4.5 g
Z toho cukry 4.5 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.02 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020612