0
K pokladně

Haribo Maoam bonbóny žvýkací

200 g
Běžná cena
38,90 Kč 194,50 Kč/kg

Značka: Haribo

Země původu:
Německo
Popis produktu

Haribo Maoam bonbóny žvýkací 200 g.

O výrobci

Hans Riegel se narodil v roce 1893 ve Friesdorfu u Bonnu. Vyučil se cukrářem a stává se podílníkem ve firmě Heinen & Riegel. Dne 13. prosince 1920 zakládá HARIBO (HAns RIegel BOnn) a v prádelně na dvorku zahajuje výrobu cukrovinek pouze s jedním pytlem cukru, mramorovou deskou, stoličkou, kamny, měděným kotlíkem a válečkem. V roce 1921 se jeho žena Gertrud stává prvním zaměstnancem této mladé firmy.

Úspěch HARIBO se neomezil pouze na německý trh: Jako světový lídr v oblasti ovocného želé a lékořice je HARIBO dnes zastoupeno ve více jak 100 zemích světa! HARIBO vyrábí na 16 místech v deseti zemích a zaměstnává přes 7 000 pracovníků, kteří se starají o to, aby spotřebitelé měli vždy dostatek svých oblíbených produktů – v obvyklé a znamenité kvalitě.

 

 

Skladovací podmínky
Chraňte před teplem a vlhkem
Název a adresa výrobce
Haribo CZ s.r.o.Maříkova 5062100 Brno
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, glukózový sirup, palmový tuk, zvlhčující látka: sorbitol SIRUP, kyselina: kyselina citronová, jedlá želatina, sirup z karamelizovaného cukru, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, citron, řasa spirulina, ředkev, černý rybíz, mrkev, jablko, lékořicový extrakt, aroma, sirup z přírodního cukru, protispékavá látka: talek, lešticí látka: včelí vosk bílý a žlutý, sirup z invertního cukru.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1727 kJ
Energetická hodnota 408 kcal
Tuky 5.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.5 g
Sacharidy 90 g
Z toho cukry 70 g
Bílkoviny 0.7 g
Sůl 0.05 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024766