0
K pokladně

Fine Life Brokolice

405 g
Běžná cena
35,90 Kč 88,64 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Portugalsko
Popis produktu

Tato košťálová zelenina je přímo nabita vitamíny a minerály a nejčastěji ji najdeme jako přílohu k masu, součást zeleninových salátů, rozmixovanou v polévkách a zapečenou s těstovinami. Nejvodnější úpravou pro brokolici je však stále na páře, jelikož si tím zachovává největší množství živin.

 

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Brokolice.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 110 kJ
Energetická hodnota 26 kcal
Tuky 0.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 2 g
Z toho cukry 2 g
Bílkoviny 3 g
Sůl 0.03 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1043598