0
K pokladně

Metro Chef Karotka baby

2.5 kg
Běžná cena
132,90 Kč 53,16 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Baby karotky, nebo koktejlové karotky, jsou oblíbené u dětí, především pro svou nasládlou chuť. Skvěle se hodí jako příloha k dětským jídlům, na výrobu kaší a do polévek, ale samozřejmě v ničem nezadá s klasickou mrkví. Je plná betakarotenu, který pomáhá očím a nabitá dalšími živinami a vitamíny. Je skvělá na posílení imunity a podporuje zažívání.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mrkev.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 146 kJ
Energetická hodnota 35 kcal
Sacharidy 6.7 g
Z toho cukry 6.5 g
Bílkoviny 0.4 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1040259