0
K pokladně

Metro Chef Klíčky mungo dlouhé

130 g
Běžná cena
21,90 Kč 168,46 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Klíčky mungo dlouhé.

O produktu

Klíčky jsou skvělou univerzální potravinou s pestrým využitím. Můžete je konzumovat syrové, přidávat do polévek, salátů nebo využít jako posypku na pokrmy. Často se doporučují zařadit do jídelníčku právě v zimě, kdy pestrost naší stravy klesá a klíčky pomohou kreativitu v jídle obnovit.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +1°C do +5°C. Po otevření ihned spotřebujte.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1043373