0
K pokladně

Ehrmann High Protein Pudding Caramel

200 g
Akční cena 35,90 Kč
od 4 ks
44,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
54,90 Kč 274,50 Kč/kg

Značka: Ehrmann

Země původu:
Německo
Popis produktu

Spousta proteinu, spousta síly, spousta požitků: náš pudink High Protein Pudding s vysokým obsahem proteinů je obzvlášť krémový a super karamelový. Je nejen velký, ale také jedinečný. Protože slibujeme: 20 gramů proteinu na kelímek, bez přidaného cukru, bez laktózy. Pouze lahodná chuť. Vyzkoušejte hned!

Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Obsah laktózy <0,01 g / 100 g.

O VÝROBCI

Společnost Ehrmann se jako jedna z předních německých mlékáren ohlíží na svoji dlouhou tradici. V roce 1920 založil mlékárenský mistr Alois Ehrmann st. jako samostatný živnostník mlékárnu a o pět let později si najal spolupracovníky. Tím položil základní kámen rozrůstající se společnosti a tento trend trvá do dneška. Dnes je Ehrmann mezinárodní společností, která vyrábí v sedmi provozovnách.

Produkty společnosti Ehrmann stojí na nejvyšší úrovni chuťové kvality. Vyrábí se s maximální péčí a za neustálé kontroly. Rozsáhlé kontroly od přejímky surovin až po plnění zaručují, že všechny produkty společnosti Ehrmann budou trvale dosahovat zavedené vysoké kvality.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 2-8°C.
Název a adresa výrobce
Ehrmann Praha s.r.o., Sezemická 2757/2, 193 00 Praha 9
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Odstředěné mléko, 8,5% mléčných bílkovin, smetana, modifikovaný škrob, laktázy, zahušťovadla: karagenan, karboxymethylcelulóza; sladidla: acesulfam K, sukralóza; přírodní aroma, barviva: E 150d, E 160a; sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 319 kJ
Tuky 1.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 5.5 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 0.12 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Stracciatella, tiramisu, karamel
Obsah tuku v jogurtu 0,6 - 2,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009496