0
K pokladně

Malfy Gin Arancie 41%

700 ml
Běžná cena
719,90 Kč 1 028,43 Kč/l

Značka: Malfy

Země původu:
Itálie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Malfy je superprémiový italský gin.

Destiluje se v měděném kotli, z těch nejlepších italských plodů a rostlin a alpské pramenité vody. Jeho základem je neutrální obilný destilát a dominantní přísadou je jalovec pocházející z Toskánska.

Příchutě tvoří citrony vypěstované na pobřeží Amalfi, pomeranče a růžové grepy, které zrají na Sicílii, a rebarbora, která je také pěstovaná v Itálii. 

Malfy Con Arancia se po destilaci infuzuje sicilskými krvavými pomeranči. Ve vůni rozpoznáte pomerančové květy s jalovcovým podtónem. Bohaté hořkosladké chuti dominují citrusy.

Tip na vychutnání

Malfy Arancia Gin & Tonic: do sklenice plné ledu nalijte 40ml Malfy Gin Arancia, dolijte 120 ml tonicu a ozdobte plátkem (červeného) pomeranče.O výrobci

Gin Malfy vyrábí italská rodina Vergnano. Jejich lihovar se nachází v Moncalieri u Turína. Gin vzniká vakuovou destilací, jedná se o způsob, který je časově velmi náročný, ale díky tomu je chuť a aroma mnohem výraznější.  

 

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Název a adresa výrobce
Jan Becher - Karlovarská Becherovka, T.G.MASARYKA 282/57, KARLOVY VARY, 360 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Gin, přírodní aroma.

Obsah alkoholu
41,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1041573